Eskişehir Gelişim Okulları
Tanıtım Filmleri

Mustafa Kemal Atatürk'ü
Tanıyor ve Yaşatıyoruz

Kurucu Mesajı

GELİŞİM OKULLARINDAN HABERLER

GELİŞİM OKULLARI ANITKABİR’DE

21 Nisan Cumartesi günü Gelişim Okulları öğretmen ve yöneticileri Anıtkabir’de tören yaptı.

Detay »
ŞİRKET PROGRAMI TÜRKİYE FİNALLERİNDE İKİ ŞİRKETİMİZ SEÇİLDİ

6 Nisan’da Osmangazi Üniversitesi Kültür Kongre Merkezinde Genç Başarı Eğitim Vakfı tarafından düzenlenen Liseli Şirket Programı Eskişehir yarı finalinde il genelinde yarışan 32 şirket arasından seçilen iki şirketimiz

Detay »
BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ GELİŞİM OKULLARINDA

Eskişehir Gelişim Okullarının konuğu olarak Eskişehir`e gelen Boğaziçi Üniversitesi Müzik Korosunun Klasik Müzik, Caz ve Rock konseri...

Detay »
ATILIM ÜNİVERSİTESİ OKULUMUZDAYDI

12 Nisan Perşembe günü Atılım Üniversitesi Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Şaziye Balku ve Moda Tasarımı Bölümü Öğretim Görevlisi Esra Seçim...

Detay »
ORTAOKUL MATEMATİK KULÜBÜ KUPAYLA DÖNDÜ

“Matematik Kulübü”nün programında bu yıl CSI EDUCATION vardı ve küçük dedektiflerimiz 24 hafta boyunca...

Detay »
KALSEDON FRC TAKIMIMIZ AMERİKA DA KATILDIKLARI YARIŞMANIN ARDINDAN YURDA DÖNDÜ

28-31 Mart tarihlerinde Amerika’nın Los Angeles-Ventura kentinde katıldıkları FRC yarışmasını başarılı şekilde tamamlayan...

Detay »
HARRY POTTER WEEK!

Çocuklar tarafından çok sevilen fantastik edebiyatın ünlü kitap serisi ‘Harry Potter’ bu haftanın İngilizce derslerinin teması oldu.

Detay »
“SERAN DEMİRAL” İLE “FİLOZOF ÇOCUKLAR KULÜBÜ”

Okulumuz 7. sınıf öğrencileri Türkçe Öğretmenimiz Uğur Balaban rehberliğinde etkinliklerine devam ediyor.

Detay »
RED NOSE DAY!

‘Red Nose Day!’ bu yıl da büyük bir ilgiyle gerçekleştirildi. 5. sınıfların İngilizce öğretmenleri eşliğinde yürüttüğü kampanyada...

Detay »
VELİ TOPLANTISI HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Okulumuzda 7-14 Nisan tarihlerinde veli bilgilendirme toplantıları yapılacaktır.

Detay »
HAVACILIK VE UZAY BİLİMLERİ FAKÜLTESİNDEYDİK

Kariyer Planlama dersleri kapsamında 12 Nisan Perşembe günü Pilotaj bölümünü hedefleyen 10.sınıf öğrencilerimiz ile Anadolu Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi...

Detay »
DUKE OF EDINBURGH’S ÖDÜL PROGRAMI LİDERLERİ ESKİŞEHİR’DE BULUŞTU

7 – 8 Nisan 2018 tarihlerinde Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Turizm Fakültesi Eğitim ve Uygulama Oteli’nde gerçekleştirilen bu yıl 12.’si düzenlenen...

Detay »
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİNDEYDİK

11 Nisan Çarşamba günü Diş Hekimliği Fakültesini hedefleyen 10.sınıf öğrencilerimiz ile birlikte Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi...

Detay »
TOHUMLARIMIZI TOPRAK İLE BULUŞTURDUK

5. sınıf öğrencilerimiz ile Odunpazarı Kent Konseyi’nin düzenlemiş olduğu tohum ve fidan dikim etkinliğine katıldık.

Detay »
GELİŞİM OKULLARI 21. FİZY LİSELER ARASI MÜZİK YARIŞMASINDA

Bu yıl düzenlenen, Fizy 21. Liselerarası Müzik Yarışması`nda lise öğrencilerimiz iki ayrı müzik grubuyla sahne aldı.

Detay »

Geleceğe İlerle...

ETKİNLİKLER

14

NİSAN

Boğaziçi Üniversitesi Müzik Korosu saat 19.00`da Çok Amaçlı Salonumuzda konser verecektir.

06

NİSAN

Lise öğrencilerimiz Ege Çatalkaya ve Ceren Şimşek "Farklı Koşullarda Yaşamaya Uyum Sağlamış Canlılar" sunumunu gerçekleştirecekler.

06

NİSAN

Lise öğrencilerimiz Büşra Yazaydın ve Sude Naz Angılı "Stephan Hawking" sunumunu gerçekleştirecekler.

05

NİSAN

İngilizce sunum çalışmaları kapsamında, 4. sınıf öğrencilerimiz Mustafa Yağız Kılınç ve Batuhan Kuru "Lego Designs" sunumunu gerçekleştirecekler.

04

NİSAN

İngilizce sunum çalışmaları kapsamında, 4. sınıf öğrencilerimiz Defne Deniz Biricik "Gymnastic Skills" sunumunu gerçekleştirecek.

04

NİSAN

Ortaokul İngilizce dersi kapsamında Red Nose Day kutlamaları gerçekleşecek.

04

NİSAN

4-C sınıfı öğrencilerinin hazırladığı resim sergisi gerçekleştirilecek.

04

NİSAN

4 NİSAN ÇARŞAMBA Anaokulu Hazırlık A ve Hazırlık B sınıfı öğrencileri, Kindergarten Drama Days kapsamında "The Magical Dream" drama performansını sergileyecekler.

03

NİSAN

İngilizce sunum çalışmaları kapsamında, 4. sınıf öğrencilerimiz Ali Eren Demir ve Yarkın Göç "İnternet" sunumunu gerçekleştirecekler.

03

NİSAN

Anaokulu Hazırlık D sınıfı öğrencileri, Kindergarten Drama Days kapsamında "The Magical Dream" drama performansını sergileyecekler.

02

NİSAN

2 NİSAN PAZARTESİ Anaokulu Hazırlık C sınıfı öğrencileri, Kindergarten Drama Days kapsamında "The Magical Dream" drama performansını sergileyecekler.

02

NİSAN

İngilizce sunum çalışmaları kapsamında, 4. sınıf öğrencilerimiz Ada Irmak Kırkız "Daily Routine" sunumunu gerçekleştirecek.

30

MART

Söz Sende Projesi kapsamında, öğrencimiz Azra Özgül "Tenerife Faciası" adlı sunumu gerçekleştirecek.

30

MART

4. sınıf öğrencilerimiz Uygar Akarsu, Kerem Ata Çalışkan ve Kaan Bora Ekin "Fossil Fuels" sunumu yapacaklar.

29

MART

Lise öğrencimiz Nilsu Aytaç "Isaac Newton" konulu sunumu gerçekleştirecek.

Gelişim Foreigners

Detaylı Bilgi »

Gelişim Eğitim Teknolojileri

Detaylı Bilgi »

Duke of Edinburg's Award

Detaylı Bilgi »