Eskişehir Gelişim Okulları
Tanıtım Filmleri

Mustafa Kemal Atatürk'ü
Tanıyor ve Yaşatıyoruz

Kurucu Mesajı

GELİŞİM OKULLARINDAN HABERLER

YILDIRIM SATRANÇ TURNUVALARI

2 Kasım (İlkokul 1. ve 2. Sınıflar), 9 Kasım (Ortaokul 5. 6. ve 7. Sınıflar), 16 Kasım (İlkokul 3. ve 4. Sınıflar) tarihlerinde Yıldırım Satranç Turnuvaları düzenlendi...

Detay »
ANAOKULU, İLKOKUL VE ORTAOKUL VELİ TOPLANTILARI GERÇEKLEŞTİ

17-18 Kasım tarihlerinde Anaokulu, İlkokul ve Ortaokul Veli Toplantıları velilerimizin yoğun katılımıyla gerçekleşti.

Detay »
EDEBİYAT VE SANATTA GELİŞİM

Öğrencilerimizin tiyatroya ve sanatın her alanına ilgi duymasının gerekliliğine inanarak öğrencilerimize bu yönde gelişmeleri için destek olmaya devam ediyoruz...

Detay »
GELENEKSEL MÜZİK RESİTALİ

Geleneksel Müzik Resitali 16 Kasım tarihinde öğrencilerimizin ve velilerimizin katılımıyla gerçekleşti.

Detay »
MUN KULÜBÜMÜZ TROYMUN’E KATILDI

Gelişim Okulları MUN Kulübü olarak TroyMUN’ekatıldık. İlk gün kültür turuyla Troy Yılı’na ithafen Çanakkale’yi gezdikten...

Detay »
10 KASIM ATATÜRK`Ü ANMA PROGRAMI

Türkiye Cumhuriyeti`nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ölümünün 80. yıldönümünde saygıyla anıldı.

Detay »
YAZAR VE KARİKATÜRİST BEHZAT TAŞ 5. SINIFLARIMIZ İLE BULUŞTU

5. sınıf öğrencilerimiz Sosyal Bilgiler dersinin “Kültür ve Miras” ünitesi kapsamında okumuş oldukları...

Detay »
SATRANÇTA İL İKİNCİLİKLERİ VE İL ÜÇÜNCÜLÜKLERİ

10-11 Kasım tarihlerinde Küçükler (7-8-9 Yaş) Eskişehir İl Birinciliği Satranç Turnuvası Yeni Atatürk Stadyumu`nda gerçekleştirildi.

Detay »
GELİŞİM’DE LÖSEV HAFTASI

2-8 Kasım Lösev Haftası’nda, öğrencilerimizin farkındalığını arttırmak için Rehberlik Birimi tarafından okulumuzda etkinlik düzenlendi.

Detay »
ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİMİZ ATATÜRK`Ü ANIYOR

Ortaokul öğrencilerimiz 10 Kasım Atatürk`ü anma günü ve Atatürk haftasında, Ata`larını bir çok farklı etkinlik ile anıyor.

Detay »
4. SINIF ÖĞRENCİLERİYLE SINAV KAYGISI ETKİNLİKLERİ

“Her ay düzenli olarak işlenen rehberlik saatinde, ilkokul rehber öğretmeni Özge Aygüneş eşliğinde “Sınav Kaygısı” üzerine etkinlikler yapıldı.

Detay »
ANAOKULU – İLKOKUL – ORTAOKUL VELİ TOPLANTISI HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Anaokulu – İlkokul – Ortaokul Veli Toplantısı Hakkında Bilgilendirme

Detay »
GELENEKSEL MÜZİK RESİTALLERİ BAŞLADI

Geleneksel Müzik Resitalleri tüm hızıyla başladı. 2 Kasım tarihinde öğrencilerimizin ve velilerimizin katılımıyla gerçekleşti.

Detay »
GELİŞİM İLE TARİHE YOLCULUK

5. sınıf öğrencilerimiz Sosyal Bilgiler dersinin “Kültür ve Miras ünitesindeki Tarihe Yolculuk” başlığı altındaki...

Detay »
“GELECEKTEKİ MESLEĞİM” SUNUMLARI BAŞLIYOR

Lise Rehberlik Birimimiz öğrencilerimizin kariyer yolculuklarında hedefledikleri meslekleri daha yakından tanıyabilmeleri...

Detay »

Geleceğe İlerle...

ETKİNLİKLER

24

KASIM

Geleneksel Öğretmenler Günü Gezisi

24

KASIM

Öğretmenler Günü

17

KASIM

İlkokul Veli Toplantısı (17-18 Kasım)

17

KASIM

Ortaokul Veli Toplantısı (17-18 Kasım)

10

KASIM

Atatürk`ü Anma Programı

9

KASIM

5, 6 ve 7. Sınıflar Satranç Turnuvası

2

KASIM

Stem Kodlama Lider Öğretmenimiz Mesut Üstün, FRC Robotik Takımı Mentörümüz Mustafa Tanrıdiler ve Bilgi İşlem Birimi Sorumlumuz Ömer Bıhlar, Ankara`da düzenlenecek Eğitim Teknolojileri Zirvesi`ne katılacaklar.

1

KASIM

4. sınıf öğrencilerimiz Sosyal Bilgiler dersi "Geçmişimi Öğreniyorum" ünitesi kapsamında Metristepe, İnönü Şehitliği, Karargah Evi ve Müzesi`ne gidecekler.

1

KASIM

Rehber Öğretmenimiz Eftal Üleş tarafından Ankara Üniversiteleri Tanıtım Gezisi yapılacaktır.

30

EKİM

ESOGÜ Eğitim Fakültesi Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Kürşat YENİLMEZ 7. sınıf öğrencilerimize "Hayatımızdaki Matematik" sunumunu gerçekleştirecek.

29

EKİM

Cumhuriyet Bayramı Töreni

26

EKİM

7. sınıf öğrencilerimiz Sosyal Bilgiler dersi, Kültür ve Miras ünitesi, Osmanlı tarihi konusu kapsamında Eskişehir’in tarihi bölgesi Odunpazarı`na gezi düzenleyecekler.

23

EKİM

Lise Kimya öğretmenlerimiz rehberliğinde Dünya Mol Günü kutlanacak.

22

EKİM

Rehberlik birimi tarafından hazırlanan "Liseli Olmak" sunumu, 22-26 Ekim tarihleri arasında tüm 9.sınıf öğrencilerimize yapılacak.

22

EKİM

Kalsedon FRC robot takımımız 19-22 Ekim tarihlerinde Fikret Yüksel Vakfı’nın, İstanbul Ülker Spor ve Etkinlik alanında düzenlediği 2018 Turkish Robotics Offseason’ı 64 takım içerinde şampiyon olarak tamamladı.

Gelişim Foreigners

Detaylı Bilgi »

Gelişim Eğitim Teknolojileri

Detaylı Bilgi »

Duke of Edinburg's Award

Detaylı Bilgi »