Eskişehir Gelişim Okulları
Tanıtım Filmleri

Mustafa Kemal Atatürk'ü
Tanıyor ve Yaşatıyoruz

Kurucu Mesajı

GELİŞİM OKULLARINDAN HABERLER

ÜNİVERSİTE VE KARİYER MOTİVASYONU SEMİNERİ

Bilgi Üniversitesi Bursa Bölge Temsilcisi Serkan Duru 19 Nisan tarihinde

Detay »
GELİŞİM OKULLARI GÜZEL ATLAR ÜLKESİNDEYDİ

Gelişim okulları 9 ve 10. Sınıf öğrencileri bu haftaki Coğrafya dersini "Güzel Atlar Ülkesi" Kapodokya`da işledi...

Detay »
GELENEKSEL MÜZİK RESİTALİ

Geleneksel Müzik Resitali 12 Nisan tarihinde öğrencilerimizin ve velilerimizin katılımıyla gerçekleşti.

Detay »
ŞAMPİYONLUK DENİNCE!

İlimizde düzenlenen Okullararası Küçük Erkek Basketbol Turnuvası`nda tüm maçlarını kazanan öğrencilerimiz...

Detay »
GENÇBİZZ LİSE GİRİŞİMCİLİK PROGRAMI FİNALİNDEYİZ!

16 Nisan’da Sabiha Gökçen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Genç Başarı Eğitim Vakfı tarafından düzenlenen...

Detay »
ULUSLARARASI KANGURU MATEMATİK SINAVI SONUÇLARI AÇIKLANDI

Tüm dünyada 80 ülkeden milyonlarca öğrencinin katıldığı Uluslararası Kanguru Matematik Sınavı, Türkiye`de yaklaşık 100 bin katılımcıyla 23 Mart tarihinde uygulandı.

Detay »
FİLOGRAFİ “ÇİVİ VE TELİN SANATTAKİ UYUMU”

Sanat denince yaratıcı düşüncede sınır olmadığı gibi kullanılacak malzemelerde de hiçbir sınır yoktur.

Detay »
5. SINIF ÖĞRENCİLERİMİZ BURSA’DA SİMÜLASYONLU AFET EĞİTİMİNDE

Öğrencilerimizle birlikte Fen Bilimleri dersi kapsamında Bursa’ya bir gezi düzenledik.

Detay »
MESLEKİ REHBERLİK VE KARİYER PLANLAMA ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİNDEYDİK

Okulumuz 10. Sınıf öğrencileriyle Mesleki Rehberlik ve Kariyer Planlama çalışmaları kapsamında, Osmangazi Üniversitesi...

Detay »
"GENÇLİK VE GÜVENLİ GELECEK" ADLI KONFERANS GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Okulumuzda 3 Nisan Çarşamba günü 9. Sınıf öğrencilerimize, Milli Eğitim ve Emniyet Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen...

Detay »
CİRİT ATMADA TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU

9-10 Nisan tarihlerinde Mersin ilinde yapılan Liselerarası Atletizm Türkiye Şampiyonası Cirit Atma branşında..

Detay »
“SANATIN MATEMATİĞE YANSIMASI” “PUNCH”

Atölye çalışmalarımızda, öğrencilerimizin el becerilerini kullanarak keyifli zaman geçirmeleri bizler için önemli.

Detay »
2ND GRADES ENGLISH WEEK

2. Sınıf öğrencileri English Week boyunca çeşitli etkinlikler yaptılar.

Detay »
ÖĞRENCİLERİMİZ AVRUPA GENÇLİK OLİMPİYATLARINDA

Lise Basketbol Takımı oyuncularımızdan 9. Sınıf öğrencimiz Can Öztürk ve 10. Sınıf öğrencimiz Yiğit Eryörük...

Detay »
YDS PUBLISHING TÜRKİYE GENELİ DİL SINAVI BAŞARISI

11.356 öğrencinin katıldığı YDS PUBLISHING’de 12. sınıf öğrencilerimizden Sude ÖZ 815...

Detay »

Geleceğe İlerle...

ETKİNLİKLER

5

MAYIS

Geleneksel Gelişim Panayırı

4

MAYIS

ERG (Eğitim Reformu Girişimi) Eskişehir Çalıştayı

3

MAYIS

7. Geleneksel Mezunlarla Meslek Buluşması

27

NİSAN

1. Sınıflar Okuma Bayramı Çok Amaçlı Salonda düzenlenecek. (27-28 Nisan)

23

NİSAN

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Töreni / Saat: 10.00

19

NİSAN

1-A Resim Sergisi / Saat: 14.00 / Sergi Alanı

19

NİSAN

4. Sınıflar Tepebaşı Meclis Ziyareti

18

NİSAN

Okullararası Küçük Erkekler Basketbol Turnuvası Final Müsabakası / Gelişim Okulları - Atayurt Okulları / Saat: 14.30 / Gökmeydan Spor Salonu

18

NİSAN

3-C Resim Sergisi / Saat: 11.25 / Sergi Alanı

17

NİSAN

9. Sınıflar Kapadokya Gezisi (17-18 Nisan)

16

NİSAN

Genç Başarı Şirketlerimiz Sabiha Gökçen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi`nde düzenlenecek yarı final seçmelerine katılacak.

16

NİSAN

1-B Resim Sergisi / Saat: 11.30 / Sergi Alanı

13

NİSAN

Anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise veli toplantıları yapılacaktır.

12

NİSAN

5. Sınıflar Bursa Gezisi

12

NİSAN

1-C Resim Sergisi / Saat: 12.30 / Sergi Alanı

Gelişim Foreigners

Detaylı Bilgi »

Gelişim Eğitim Teknolojileri

Detaylı Bilgi »

Duke of Edinburg's Award

Detaylı Bilgi »